Santos Dumont Heritage 43,8% 0,7l

Neohodnotené

Brazílčan Alberto Santos Dumont bol bohatý muž žijúci v Paríži na prelome minulého storočia – bol známy ako mecenáš, filantrop a priekopník v letectve. Vždy posúval hranice – väčšinu svojho života bojoval proti bežným predstavám v snahe robiť veci lepšie a rýchlejšie. Ako dedič niektorých z najväčších a najlepších cukrových pozemkov v Brazílii mal finančné prostriedky na skúmanie, spochybňovanie a posúvanie hraníc zdanlivo neporušiteľných fyzikálnych zákonov.

V roku 1900 sa stal prvým, kto navigoval vzducholoď okolo ešte stále mladej Eiffelovej veže. Keďže počas letu nebolo praktické používanie vreckových hodiniek s retiazkou, ktoré mal pri sebe, prišiel s nápadom vytvoriť prvé náramkové hodinky na svete. Vytvoril ich Santosov dobrý priateľ – klenotník Louis-Francois Cartier. Hodinky, ktoré nazvali Santo de Cartier, sa stali jednými z najpopulárnejších luxusných hodiniek.

Dostupnosť Skladem (3 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Kód: 8285
€142,52 €118,77 bez DPH
Santos Dumont Heritage 43,8% 0,7l
Neohodnotené
santos dumont heritage 0 7l 43 8 kazeta.jpg.big
Tip

Santos Dumont Hors d'Age Heritage
Táto vynikajúca zmes pozostáva z destilovanej šťavy z cukrovej trstiny od tých najlepších brazílskych pestovateľov cukrovej trstiny a z melasových destilátov od popredných výrobcov. Ide o grandiózny ,,nektár'' dozrievajúci v dubových sudoch. Nechajte sa ním podmaniť – Heritage je hostina pre zmysly.

Jeho zlatoružová farba pripomína baltský jantár. Vo vôni cítiť kožu a marhule – tie Vás naladia na jemné tabakové tóny, ktoré prichádzajú postupne. V chuti opäť prevládajú zrelé marhule. Nasleduje kokos sladený cukrom demerara s dotykom citrusových plodov, po ktorých sa rozplynie chuť mokka kávy s tónmi kakaa. Zrelé tropické ovocie v príjemnej harmónii s kakaom a tabakovými tónmi dáva tomuto Santosu hladký a komplexný záver.

Krásna elegantná fľaša Santos Dumont Heritage je hmatateľným výsledkom nekompromisného ducha, ktorý charakterizuje Santosa. Je to dedičstvo, ktoré sa uctieva. Dovoľte, aby Vás Heritage sprevádzal veľkými životnými momentmi. Alebo... aby Vám z malých momentov vykúzlil veľké.

Dodatočné parametre

Kategória: Rum
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: