O nás

O E-SHOPE WALPERDRINKS.SK A SPOLOČNOSTI WALPER DRINKS

Ako veľa vecí na svete, je to tak prosté – keď niečo ochutnáte, buď Vám to chutí, alebo nie. Ale keďže žijeme v prosperujúcej dobe, kedy sa pulty obchodov prehýbajú pod nápormi rozličných nápojov od výmyslu sveta, je potrebné sa v tom kvante značiek, objemov, balení, rokov výroby, atď. vedieť vyznať.

Walper Drinks je mladá firma, ktorá má okrem iného jeden z cieľov. Zo spomínaného chaosu, pre Vás, či Vašu klientelu vybrať to naozaj dobré, čo splní požiadavky, očakávania, ba priam pohladí “spirit”.  Jadro firmy tvoria ľudia s dlhodobými skúsenosťami. Svet okolo nápojov sa stal ich koníčkom, životnou náplňou, radosťou. Pristupujú k svojej práci zodpovedne a so zanietením.

Majú bohaté, rokmi preverené skúsenosti, rozumejú svojej profesii. Neodvrhujú tradičné klasické produkty, nebránia sa novému a nepoznanému. Aj preto sú pripravení, pomôcť Vám pri výbere, či dať Vám zaujímavý tip.

S Walper Drinks si každý nájde to svoje. Preferujete výrobky domáceho trhu? Nech sa páči, máme to najlepšie zo Slovenska. Radi spoznávate exotiku? Nemusíte nikam chodiť. Dovezieme ju priamo ku Vám. Chcete si spríjemniť večer s Vašou polovičkou? Vyskúšajte niektoré z vín z našej ponuky. Radi by ste obdarili Vášho blízkeho niečím hodnotným? Kvalitný alkohol v luxusne prevedenom balení je zaručeným tromfom pre Vás, potešením v očiach obdarovaného.
Navyše našou snahou je poskytovať našim zákazníkom prvotriedny servis. Pretože dobrý zákazník, je spokojný zákazník a my si to uvedomujeme. Do budúcna pripravujeme ďalšie aktivity, ktoré by mali zvýšiť Váš komfort pri nakupovaní. V neposlednom rade budeme priebežne do nášho portfólia pridávať nové a kvalitné produkty. Pevne veríme, že si nás a naše služby obľúbite.

Váš Walper Drinks. Rozumieme nápojom do poslednej kvapky.