Longmorn Distillers' Choice 40% 0,7 l

Neohodnotené
Značka: Longmorn

Whisky sa stala dokonalou náhradou za pôvodnú 16-ročnú whisky a získala si veľké množstvo fanúšikov po celom svete. Takisto ako pôvodná whisky, tak i táto je v širokej priehľadnej flaši.

Dostupnosť Skladem (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Kód: 540-557
€74,05 €61,71 bez DPH
Longmorn Distillers' Choice 40% 0,7 l
Neohodnotené
Značka: Longmorn

Longmorn

Tradičná škótska jednosladová whisky.

Túto paliareň škótskej whisky založil v Lithe Lochan John Duff. Prvú whisky tu vypálil už v roku 1894 a až do 70. rokov 20. storočia bola táto destilérka výlučne rodinným podnikom. Neskôr bola prevzatá spoločnosťou The Glenlivet a prešla zásadnou modernizáciou, vrátane znásobenia výrobných kapacít tejto charakteristickej škótskej. Pre štýl tejto whisky je typický kvetinový a ovocný charakter s plným telom, pričom v chuti dominujú tóny sladu a orechov. Whisky z tejto destilérky sú používané v blendoch značky Chivas Regal.

Distiller’s Choice Pálenica Longmorn predstavuje nový prírastok v portfóliu whisiek The Distiller’s Choice, ktorý je jednosladovou whisky zrejúcou postupne v troch rôznych sudoch. Táto dokonale vyvážená whisky má neuveritelne hlbokú chuť s tónmi jemného korenia, zázvoru a sladkého karamelu, ktoré sú výsledkom zrenia v sude z amerického dubu. Táto whisky ešte postupne dozrieva v sudoch po sherry a v tradičných dubových sudoch. Získava tak svoju jedinečnosť a charakter.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Škótska whisky
Hmotnosť: 2 kg
Alkohol: 40%
Objem: 700 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: