Jägermeister Manifest 38% 1 l (čistá fľaša)

1 hodnotenie
Značka: Jägermeister

Jägermeister Manifest je výsledkom jedinečného výrobného procesu, vyše 80 rokov skúseností a majstrovskej zručnosti liehovarníkov a ako taký stelesňuje úplne novú kategóriu prémiového alkoholu.
Jeho sofistikovaná a osobitá chuť je pozvánkou pre všetkých náročných spotrebiteľov, ktorí si radi vychutnajú pohárik prvotriedneho alkoholu.
Na začiatku procesu výroby je tá istá zmes 56 starostlivo vybraných bylín a rastlinných prísad z celého sveta, akú používame pri výrobe klasického likéru Jägermeister.
No tu podobnosť končí a začína celkom nový príbeh.
Základom likéru Manifest je úplne nový jemný destilát zo pšenice. Tento destilát zreje 15 mesiacov v malých vypálených sudoch nemeckého a amerického duba. Jemná aróma pšenice sa v nich obohatí o charakteristické chuťové tóny sudového zretia.
Oproti klasickému Jägermeisteru, ktorý vzniká kombináciou štyroch rozličných bylinných macerátov, je Manifest obohatený o piaty, úplne nový macerát. Ten vzniká extrahovaním novej zmesi prírodných ingrediencií v pšeničnom destiláte. Ich množstvo je 2,5x vyššie než v prípade klasického likéru.

Dostupnosť Skladem (3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Kód: 727-744
€41,75 €34,79 bez DPH
Jägermeister Manifest 38% 1 l (čistá fľaša)
1 hodnotenie
Značka: Jägermeister
5,0 1 hodnotenie
Nakúpte Jägermeister Manifest 38% 1 l (čistá fľaša) najvýhodejšie na Walper Drinks.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Likéry
Hmotnosť: 1.7 kg
Alkohol: 38%
Objem: 1000 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: