Belveder Vodka Pure Chrome 40 % 1,75L

Neohodnotené
Značka: Belveder

A opäť tu mam novú limitovanú edíciu vodky Belvedere v lesklej fľaši - Chrome edition. Je inšpirovaná svetom módy a predstavuje špičkový luxus, zároveň má minimalistický dizajn, ktorý vynikne.

Dnes sa značky, v snahe byť najlepší, predbiehajú v pomenovaniach kvality. Môžeme hovoriť skôr o marketingových nástrojoch, keďže neexistuje daný štandard. Belvedere Vodka je však iná. Od iných vodiek, ktoré sa radia medzi ultra-prémiové, Belvedere Vodka sa už roky drží na špici, získava ceny a spája inovácie s tradíciami. Nebojí sa zasiahnuť spektrum vodiek od čistej, cez ochutené, až po experimentálne. Ultra-prémiová je hlavne vďaka svojmu dôrazu na čistotu surovín, z ktorých sa vyrába a na filtračný proces. Nemusíme sa báť označiť vodku Belvedere, ako to najlepšie z tradície poľskej vodky.

Zrodená je zo 100% Dankowskeho zlatej raže, prechádza tridsiatimi troma kontrolami kvality a štyrmi destiláciami, teda počtom ideálnym pre zachovanie čistoty a charakteru. Na samotnú destiláciu dohliada Zbigniew Mońka, odborník s takmer štyridsaťročnou skúsenosťou.

Nebude nič neobvyklé, ak uvidíte Billa Clintona, Stinga, či Harrisona Forda s pohárikom tejto vodky. Sú totíž jej veľkými vyznávačmi.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.9.2023
Kód: 12034
€135 €112,50 bez DPH
Belveder Vodka Pure Chrome 40 % 1,75L
Neohodnotené
Značka: Belveder
6d0fbcc18e6614b5115c2bbd54181f8e big
Novinka Tip

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Vodka čistá
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: