Pierre Ferrand Légendaire, GIFT 0,7l 42,1% ( limitovaná edicia )

1 hodnotenie
Značka: Pierre Ferrand

Pierre Ferrand Légendaire predstavuje súbor úctyhodných skúseností dedených po 10 po sebe idúcich generácií rodiny Ferrand a zdokonalenia Master Blenderom Alexandrom Gabrielom, ktorý pre túto značku pracuje už viac ako 30 rokov. Ide o najprestížnejšiu edíciu uloženú v pivniciach kaštieľa rodiny Ferrand postavenom v roku 1861. Dozrieva v takzvaných "zebra" sudoch. Každoročne uzrie svetlo sveta obsah iba jedného suda. 

Vyrobených len 500ks .

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
13.12.2022
Kód: 7835
€3 199 –13 % €2 790 €2 325 bez DPH
Pierre Ferrand Légendaire, GIFT 0,7l 42,1% ( limitovaná edicia )
1 hodnotenie
Značka: Pierre Ferrand
ferrand
Akcia Tip
€3 199 –13 %
5,0 1 hodnotenie

Légendaire, pocta času

Vzácny a drahocenný, Légendaire spája tie najstaršie koňaky z pivnice Paradis, ktorá sa nachádza pod Mademoiselle Manor. Po umocnení svojej jemnosti v drevených sudoch, z ktorých niektoré sa datujú pred viac ako storočím, a zanechali veľkorysú "daň anjelom", odpočíva koňak v starobylých demižónoch. Každý z týchto nektárov je ten najlepší z najlepších, a bol špeciálne vybraný tak, aby prepožičal svoje vlastnosti koňaku Légendaire.

FerrandCognac_Legendaire_ZebraCask_02

Na záver tieto vzácne elixíry odpočívajú v "Zebra" sudoch. Aj vďaka nim môžu v konečnom dôsledku odhaliť svoju dokonalosť. Na sudoch zebra sa priebežne menia niektoré staršie pláty za nové. Vďaka tomu vzniká zebrovaný vzor, ktorý pridáva veľmi jemné známky triesloviny, zatiaľ čo sa stále zachová elegancia koňaku.

Nádherné dekantéry sú ručne vyrábané francúzskym výrobcom Waltersperger z kvalitného francúzskeho krištáľu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Alkohol
Hmotnosť: 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: