Pánbach Tangerinový - ekologický univerzálny čistiaci a dezinfekčný sprej 500ml sklo

Neohodnotené
Panbach 100 % prírodný multitalentovaný sprej suverénne rozpráši nečistoty a dezinfikuje povrch zo zacapkaných a zamastených povrchov. Odstráni bakterie,prach, mastnotu, šmuhy, zvyšky mydla aj vodný kameň.
Dostupnosť Skladom (59 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2023
Kód: 3383-3400
€8,50 –18 % €6,99 €5,83 bez DPH
Pánbach Tangerinový - ekologický univerzálny čistiaci a dezinfekčný sprej 500ml sklo
Neohodnotené
tangerinkovy virtuoz thumb
Akcia Novinka
€8,50 –18 %
Panbach 100 % prírodný multitalentovaný sprej suverénne rozpráši nečistoty a dezinfikuje povrch zo zacapkaných a zamastených povrchov. Odstráni baktérie,prach, mastnotu, šmuhy, zvyšky mydla aj vodný kameň.

Čistiace prostriedky PÁNBACH vynikajú aktívnymi povrchovými látkami z čisto prírodných surovín. Vyrábame ich inovatívnou technológiou, ktorá častice aktívnych látok polarizuje a vytvára silné polarizované ióny, ktoré ľahko prenikajú medzi častice nečistôt a dôkladne ich odstránia z akéhokoľvek povrchu. Všetky výrobky PÁNBACH sú navyše biologicky rozložitelné a preto ani pri vysokej účinnosti nezaťažujú životné prostredie.
 
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosah detí. Spôsobuje vážne poškodenie očí. V prípade kontaktu s očami ich niekoľko minút jemne vyplachujte veľkým množstvom vody. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Pri prehltnutí okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a lekárovi ukážte obal alebo etiketu.

Použitie : Pred použitím jemne pretrepte.Jemne potlačte bielu poistku na spreji do druhej strany. Nastriekajte prípravok na povrch a vyčistite mäkkou handričkou z mikrovlákien. Elektrické zariadenia najskôr odpojte, prípravok nastriekajte na handričku a potom s ním zariadenie vyčistite.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ekologická Drogeria
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: